Elektrina a plyn lacnejšie až do -15%

V roku 2006 prebehla na Slovensku liberalizácia, týkajúca sa dodávok elektrickej energie a plynu pre domácnosti. Dôvodom bolo predovšetkým zabránenie zneužívania dominantného postavenia najsilnejších slovenských spoločností na dodávku elektrickej energie a plynu do domácností. Preto po roku 2006 začali ponúkať elektrinu a plyn pre domácnosti aj iní dodávatelia, ako boli doposiaľ známi. Liberalizácia a prechod na alternatívnych dodávateľov elektrickej energie a plynu sa však odrazil vo veľa prípadoch na kvalite servisu alternatívnych dodávateľov.

Paralelná Sieť, s.r.o. po mnohých výberových konaniach a konzultáciách vybrala pre spoluprácu silného partnera, ktorý splnil nasledovné požiadavky:

Preto dnes máme možnosť ponúknuť našim firemným a súkromným zákazníkom mimoriadny benefit, ktorý dokáže ušetriť či už domácnosti alebo podniku nemalé peniaze, ktoré môže využiť inak. Kvalitu poskytovaného benefitu zastrešujeme aj naším 24 hodinovým kritickým servisom. Podmienkou pre získanie benefitu ZADARMO bez akýchkoľvek poplatkov za aktiváciu lacnejšej energie a plynu do domácnosti (až do -15%) je potrebné:

Sme toho názoru, že ako pre Vás, tak pre nás je dobré len to najlepšie, a to najlepšie sa definuje ako cena, tak kvalita poskytovaných služieb. Stojíme o Vašu spokojnosť, pretože vieme, že je priamoúmerná nášmu úspechu.