Kontakt a komunikácia

Existuje viac spôsobov, ako môžete s nami komunikovať, prípadne ako nás môžete kontaktovať. Vieme v praxi vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám nášho klienta na spôsob komunikácie a spolupráce. Sme pripravení ako na priamy - osobný komunikačný styk prostredníctvom našich poistných špecialistov, tak na nepriamy - online kontakt prostredníctvom nášho call-centra a off-line odborníkov, ktorí Vám vedia poskytnúť aj bez priameho kontaktu maximálny poistný a likvidačný servis. Najviac preferovaný a zároveň aj najviac odporúčaný spôsob komunikácie je prostredníctvom nášho styčného dôstojníka (Capital Manager-a), ktorého Vám na základe Vášho prvotného kontaktu pridelíme.

Capital Manager je náš priamy spolupracovník, ktorý prešiel nielen prísnymi skúškam NBS, ale predovšetkým týždenne absolvuje niekoľko interných školení pre sústavné zlepšovanie kvality poskytovaných informácií. Nárok na osobného Capital Manager-a má každý náš klient. Capital Manager Vám ako svojmu klientovi poskytuje automaticky:

  • Mimoriadny poistný servis (vrátane víkendov a sviatkov)
  • 24 hodinový kritický servis v prípade vzniku akejkoľvek poistnej udalosti
  • Úvodné poistno-technické poradenstvo pri riešení poistných udalostí (riešenie byrokracie, zjednodušovanie postupu...)
  • Priebežný kvalitatívny servis (informuje Vás v priebehu roka o aktuálnych novinkách na poistnom trhu, ako ušetriť peniaze na poistnom, ako výhodnejšie uzatvoriť neživotné poistenie a pod.)
  • Konečný servis (maximálny poistný servis aj v prípade, že od nás odchádzate.)

Našou najvyššou prioritou je, aby bol náš klient s našimi službami a servisom maximálne spokojný, a to aj vtedy, keď od nás odchádza (aj bez ohľadu na dôvod odchodu). Svojho osobného poistného špecialistu - Capital Manager-a môžete získať automatickým pridelením po vypísaní nižšie uvedeného kontaktného formulára, na základe ktorého Vám vieme prideliť špecialistu podľa Vašich požiadavok. Rovnako tak môžete o svojho osobného špecialistu požiadať telefonicky zavolaním na jedno z telefónnych čísel klientského centra, kde Vám na základe Vami definovaných požiadavok pridelíme Vášho špecialistu.

 

Tešíme sa na spoluprácu :-)

Kontaktný formulár
 
 
Západné Slovensko

Adam Prommer
Regional manager 

0 +421 905 978 913
0 prommer.adam[@]pasi.sk

Stredné Slovensko

Martin Macák
Regional manager

0 +421 948 468 777
0 macak.martin[@]pasi.sk

Východ. Slovensko

Ján Macák
Regional manager

0 +421 903 511 517
0 macak.jan[@]pasi.sk