Občianske riziká

Profesionálny poistný a likvidačný servis v oblasti neživotného poistenia sa netýka len podnikateľov, ale aj všetkých občianskych rizík, ktoré či už počas bežného alebo pracovného života sa týkajú každého z náš.

Paralelná Sieť, s.r.o. ako expert na neživotné poistenie Vám síce neporadí, ako najlepšie investovať a zhodnotiť Vaše investície, ale dokáže Vám poradiť, ako sa najvýhodnejšie zaistiť v oblastiach:

  • Úrazu - úrazového poistenia a pripoistenia, zdravotné pripoistenie, strata zamestnania
  • Cestovania - cestovné poistenie
  • Zodpovednosti - zodpovednosť za škodu spôsobenú zamestnávateľovi a všeobecná zodpovednosť občana
  • Práva - poistenie právnej ochrany, poistenie pohľadávok súkromných osôb

Paralelná Sieť, s.r.o. sa nevyhlasuje za "ALLFIN" spoločnosť, tz. celú našu energiu a skúsenosti nerozptyľujeme po celom finančnom trhu. Preto finančný trh zameraný na investície a investičné príležitosti vo forme investícii do Fondov, IŽP, kapitálového trhu a komodít nezastrešujeme. Sme profesionáli v neživotnom poistení, ku ktorému okrem iného patrí aj poistenie majetku občanov:

  • Poistenie domu (nehnuteľný majetok)
  • Poistenie domácnosti (hnuteľného majetku)
  • Poistenie chát a rekreačných domácností
  • Poistenie iného občianskeho majetku

Ako benefit našim klientom poskytujeme aj doplnkové služby súvisiace s poistením a zaistením občianskych rizík, medzi ktoré patria:

  • Sprostredkovanie výhodnejšieho leasingu motorových vozidiel
  • Sprostredkovanie výhodnejšieho odberu energii pre domácnosti

Súčasťou každého poistného produktu vypracovaného prostredníctvom poradcov a spolupracovníkov Paralelná Sieť, s.r.o. je aj 24hod kritický likvidačný servis, ktorého cieľom je zabezpečiť hladký a bezchybný priebeh riešenie poistnej udalosti od vzniku cez likvidáciu až po vyplatenie poistného plnenia. To isté platí aj pre produkty zaradené do programu benefitov pre našich klientov.

1. Kvalita likvidácie

Výber a tvorba poistného produktu z pohľadu kvality likvidácie poistných udalostí pozostáva z viacerých faktorov, akými sú  rýchlosť, promptnosť, byrokratická záťaž, skúsenosti a prístup zo strany poisťovne. Bezchybnú likvidáciu poistných udalostí považujeme za prioritu č.1, pretože vieme, že v momente ako dôjde k škode, nezáleží na zaplatenom poistnom, ale na výške poistného plnenia. Každý náš klient ma navyše nárok na bezplatné likvidačné poradenstvo a celkový servis súvisiaci s likvidáciou poistných udalostí (viď. likvidačný servis).
2. Kvalita poistenia

Nie každý klient sa so svojimi požiadavkami dokáže vtesnať do vopred hotových poistných tabuliek. Preto súčasťou našej filozofie je ušiť poistný produkt naším klientom na mieru a je jedno, či už sa jedná o povinné zmluvné poistenie alebo neštandardné majetkové poistenie. Správne nadefinovaný obsah poistnej zmluvy je dôležitým predpokladom správne zlikvidovanej poistnej udalosti, preto všetky individuálne potreby našich klientov konzultujeme s našim risk manažmentom a v neposlednom rade aj so samotným oddelením likvidácie poistných udalostí danej poisťovne. S nami s môžete byť istý, že Vaše potreby budu kryté v plnom rozsahu Vašich očakávaní.
3. Cenova politika

Zamestnanci a spolupracovníci Paralelnej Siete sú poradcovia, nie predajcovia, a od toho sa odvíja aj naša cenová politika. Nakoľko neplánujeme existovať ani rok, ani dva a plánujeme sa naším klientom pozrieť do oči aj pred aj po vzniku poistnej udalostí, staviame naše návrhy pri cene poistného produktu na tretie miesto. To ale neznamená, že Vám nevieme poskytnúť aj lacnejšiu variantu Vami požadovaného poistenia. Samozrejme že konečné rozhodnutie je aj tak vždy na Vás a aj pri výbere najlacnejšieho variantu poistenia nie je nijako ovplyvnený náš prístup a pomoc v oblasti vzniku nového poistenia a likvidácie poistných udalostí.