Priemyselné riziká

Priemyselné riziká patria medzi samostatnú položku poistenia, ktorá si vyžaduje maximálne individuálny prístup. Každý jeden výrobný podnik má svoje špecifické riziká, ktoré sa určite nedajú definovať zo všeobecných tabuliek komerčného poistenia. Problematikou správneho a ekonomického zaistenia priemyselných rizík sa zaoberáme na Slovensku od roka 2005. Našim klientom v oblasti priemyselných rizík sme navrhli už viac ako 500 individuálnych riešení poistenia priemyselných rizík, ako fotovoltaické elektrárne, automobilky, teplárne a teplárenské spoločnosti, továrne - výrobné podniky (papier, plasty), drevospracujúce závody a pod. V oblasti priemyselných rizík patríme medzi špičku, a to predovšetkým pre spokojnosť našich klientov.

Služby, ktoré poskytujeme našim existujúcim a budúcim klientom v súvislosti s priemyselnými rizikami:

  • kompletný poistný audit
  • návrh výhodnejších a úspornejších riešení poistenia (Likvidácia=>Poisťovňa=>Cena)
  • komplexná správa a progresívna likvidácia poistných udalostí (iba pre našich klientov) 
  • pridelenie vlastného špecialistu na likvidáciu a vznik nového poistenia (iba pre našich klientov)
  • bezplatný prevod existujúceho poistenia do profesionálnej správy Paralelná Sieť, s.r.o.
Pre využitie bezplatného auditu poistenia nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo priamo na číslo klientského servisu uvedené na hlavnej stránke. Poistenie a audit priemyslených rizík sa predovšetkým týka:
  • Energetického priemyslu (jadrové, uhoľné, vodné, solárne, veterné a iné elektrárne...)
  • Výrobného priemyslu (výroba rôznych chemických zlúčenín, potravín, odevov, automobilov, elektroniky..)
  • Spracovateľského priemyslu (spracovanie dreva, plastov, kovu, ropy, skladanie a rozoberanie strojov...)
  • Výskumných centier a ústavov (výskum v oblasti energetiky, strojníctva, chémie...)
  • Ostatných priemyselných rizík
 

Pre informácie, resp. žiadosť o poistenie, kliknite na konkrétny produkt v paneli vpravo "Priemyselné riziká"

1. Kvalita likvidácie

Výber a tvorba poistného produktu z pohľadu kvality likvidácie poistných udalostí pozostáva z viacerých faktorov, akými sú  rýchlosť, promptnosť, byrokratická záťaž, skúsenosti a prístup zo strany poisťovne. Bezchybnú likvidáciu poistných udalostí považujeme za prioritu č.1, pretože vieme, že v momente ako dôjde k škode, nezáleží na zaplatenom poistnom, ale na výške poistného plnenia. Každý náš klient ma navyše nárok na bezplatné likvidačné poradenstvo a celkový servis súvisiaci s likvidáciou poistných udalostí (viď. likvidačný servis).
2. Kvalita poistenia

Nie každý klient sa so svojimi požiadavkami dokáže vtesnať do vopred hotových poistných tabuliek. Preto súčasťou našej filozofie je ušiť poistný produkt naším klientom na mieru a je jedno, či už sa jedná o povinné zmluvné poistenie alebo neštandardné majetkové poistenie. Správne nadefinovaný obsah poistnej zmluvy je dôležitým predpokladom správne zlikvidovanej poistnej udalosti, preto všetky individuálne potreby našich klientov konzultujeme s našim risk manažmentom a v neposlednom rade aj so samotným oddelením likvidácie poistných udalostí danej poisťovne. S nami s môžete byť istý, že Vaše potreby budu kryté v plnom rozsahu Vašich očakávaní.
3. Cenova politika

Zamestnanci a spolupracovníci Paralelnej Siete sú poradcovia, nie predajcovia, a od toho sa odvíja aj naša cenová politika. Nakoľko neplánujeme existovať ani rok, ani dva a plánujeme sa naším klientom pozrieť do oči aj pred aj po vzniku poistnej udalostí, staviame naše návrhy pri cene poistného produktu na tretie miesto. To ale neznamená, že Vám nevieme poskytnúť aj lacnejšiu variantu Vami požadovaného poistenia. Samozrejme že konečné rozhodnutie je aj tak vždy na Vás a aj pri výbere najlacnejšieho variantu poistenia nie je nijako ovplyvnený náš prístup a pomoc v oblasti vzniku nového poistenia a likvidácie poistných udalostí.